Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Olda Pour s Kájou Růžičkou vítězi 1. BBO turnaje dvojic Strikeland

V úterý 31.8. se v Chomutově za účasti 30 hráčů konal 1. turnaj BBO dvojic Strikeland. Ze zúčastněných 15 dvojic postupovalo do semifinále 12, z prvního místa Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (1295) a z dvanáctého Ríša Enders s Mírou Hostem (1058). Smůlu tentokrát měli Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem, Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem a Eliška Bulová s Denisou Kosztnerovou. Po třech semifinálových hrách čekalo šestici lepších dvojic finále na tři hry s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou.  Na prvním a druhém místě byla shoda, a tak o vítězi rozhodl nižší handicap. Turnaj vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou, druzí byli Lumír Horčička s Lukášem Roučkou a třetí Ondra Heligr s Toníkem Nahodilem. Za nejvyšší nához 269 byli oceněni Olda Pour s Kájou Růžičkou. Zde je fotogalerie.

Byli oceněni nejlepší hráči ukončeného ročníku 2020/2021. Nejlepší dvojicí byli Olda Pour s Kájou Růžičkou, druzí skončili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st., třetí Martin Görg s Františkem Kubíkem a čtvrtí Lumír Horčička s Lukášem Roučkou. V žebříčku jednotlivců byl nejlepší Ondra Heligr, druhý Toník Nahodil a třetí společně Olda Pour a Kája Růžička. Nejlepší ženou série byla Eliška Bulová. Hráči, kteří se zúčastnili všech 12 turnajů, obdrželi start zdarma a pivo.

V Chomutově se na vás budeme těšit na 2. BBO dvojicích Strikeland už ve středu 8.9. - obsazovačka, nebo ještě předtím, v neděli 5.9. na BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb