Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. nejlepší dvojicí 3. turnaje

Ve středu 11.3. přijelo do Chomutova na 3. BBO dvojice Strikeland 18 dvojic a do semifinále jich postupovalo 12, z prvního místa Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (1242) a z dvanáctého Alenka a Walter Endersovi (1047). Po třech semifinálových hrách se loučila polovina dvojic a šest lepších šlo do finále. Formu potvrdili Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. a v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili únoroví vítězové Matěj Musil s Martinem Soukupem a třetí Zdenka a Vojta Pláničkovi. Dále se umístili Jana Janovská s Janou Šípkovou, Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a Martin Görg s Františkem Kubíkem. Za nejvyšší turnajový nához 256 byly oceněny rovnou dvě dvojice – Dáša a Jirka Stulíkovi a Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml.  Zde je fotogalerie.

Průběžné CP dvojic: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (86 b), Jana Janovská, Jana Šípková (83 b), Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml. (80 b), Matěj Musil, Martin Soukup (77 b).

Průběžné CP jednotlivců: Eliška Bulová (87 b), Toník Nahodil (86 b), Milan Šteffek st. (86 b), Kája Růžička (84 b).

Březnový BBO bodovací žebříček k 12.3.: Vašík Kordulík ml. (A), Jirka Stulík (B), Dáša Stulíková (C), Zdenka Pláničková (D), Jana Janovská (E), Jana Šípková (F).

Tato akce byla na prozatím nespecifikovaně dlouhou dobu posledním BBO turnajem před neplánovanou, i když celkem očekávanou, nejen bowlingovou pauzou. Buďme na sebe opatrní, a i přes všechna aktuální nutná opatření a omezení, vztahující se k vzniklé pandemii, i optimističtí a přejme si, ať nastalou situaci všichni zvládneme ve zdraví a brzy se zase shledáme. Budeme se na vás těšit, ať to bude ještě na jaře nebo později.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců - ZDE

BBO žebříček – březen – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb