Ondra s Pavlou slaví vítězství v posledních MIXECH roku 2014

Kvůli náročnosti s termíny jsme poslední, prosincové MIXY v letošním roce museli odehrát ještě v poslední listopadové neděli. Celkem se k turnaji nakonec přihlásilo devět dvojic a opět jsme viděli nově složené dvojice, staronové i stálice na našich MIXECH. A jako vždy měl turnaj své favority a ty, co neprodávají svou kůži zadarmo. Zajímavé bylo sledovat, jak si povedou Ondra Surán s Rosťou Poláčkem, kteří si na turnaj své životní partnerky, Marcelu s Pavlou, navzájem prohodili.

Od prvních her pak favorité potvrzovali své role. Ondra s Pavlou využili startovního zaváhání Rosti Nahodila s Boženkou a od první hry tak šli jasně za svým cílem, vítězstvím v tomto turnaj. Směr byl udán a jmenovanými dvojicemi pak pořadí kontrolováno. Po součtu všech osmi her tedy zvítězila dvojice Ondra Surán - Pavla Poláčková (1686 b.) před párem Rosťa Nahodil - Boženka Pankivová (1524 b.), kteří v poslední hře dokázali zahrát osmičkovou třístovku. Boj byl k vidění hlavně o třetí místo, které poslední hrou pro sebe u rvala nově vytvořená dvojice Rosťa Poláček - Marcela Kozlová (1359 b.) před Zdeňkem Hurterm s Luckou Zavřelovou (1316 b.). Páté místo obsadili Jarda Kolařík s Renátou Vrtěnovou (1278 b.) a top šestku doplnila dvojice Miloš Puk - Alena Slaninová (1255 b.).

Výsledky turnaje.pdf

Ale bowlingový rok 2014 ještě zdaleka nekončí tímto turnajem. Hned tuto neděli nás čeká Senior Cup pro hráče starší 50 let, další neděli je na programu Tišnovská devítka, 26.12. Štěpánské koulení a hlavně nám začínají finišovat finálová kola ABL. Tišnovskými MIXY pak zahájíme bowlingový roky 2015 v neděli, 4. ledna.