Ondra Surán vítězí v květnové Bowling cz tour

V neděli 21.května se odehrál již 5.turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2017. Hrálo se na dlouhém mazání o délce 45 stop. Z 31 hráčů a hráček byl po kvalifikaci nejlepší Jaroslav Butal st., který zahrál úžasný průměr 228! Vítězové jednotlivých hracích rund naznačili své ambice (Horník, Butal a Surán). V samotném finále začal Jaroslav Butal famózně hrou 254, ale druhá hra se mu až tolik nevydařila a bylo z toho „až“ třetí místo. Druhé místo obsazuje navrátilec na bowlingové dráhy Gustav Horník. Po hrách 208 a 234 si pro vítězství přijel až z Brna Ondřej Surán. Ondra si odvezl i cenu za nejvyšší nához (279), kterou předvedl v kvalifikaci na dráze č.4. Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Mrkvičková, která obsadila 6.místo. V celkovém pořadí se do čela dostává Jaroslav Butal st., druhý je prozatím Jaroslav Bejšovec a třetí Tomáš Rathouský.