Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ondra Trojek slavil vítězství s třístovkou

 

Desátým turnajem za účasti 45 hráčů pokračovala série Prague POPO Bowling Cup. Startovní listina byla kvalitně obsazena, nejen „domácími“ hvězdami ale i zvučnými jmény hráčů z Moravy. Nelze se divit, že bylo registrováno 17 výkonů s hodnotou více jak 250 bodů. Na jednoho z účastníků čekala tradiční losovaná cena, POPO CHANCE (částka 2500,- Kč).

- KVALIFIKACE: jak je již téměř zvyklostí, neuvěřitelné výkony předváděl v kvalifikaci Lukáš Jelínek, který po šesti hrách měl průměr 248,67 a s 1492 body bezkonkurenčně ovládl kvalifikaci. Za ním byla bodová díra 92 bodů a na druhém místě s 1400 body byl Václav Rác, třetí s 1382 body Jan Tříska.Tito tři hráči byly nasazeni dle umístění v kvalifikaci až do „step 2“ společně s Matějem Vacíkem, Tomášem Liebichem.

Do „step 1“ postupovali a byli nasazeni hráči umístění šestého do dvacátého pátého místa. Na postup bylo zapotřebí 1161 bod z šesti her. Podrobné výsledky kvalifikace naleznete v přílohách.

- Po ukončení kvalifikace se losovala POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500 Kč. Ta si našla svého výherce dle umístění v kvalifikaci na 9. místě, tím šťastlivcem se stal Matyáš Mňačko.

STEP 1, to byla velká řežba o postupy,např. ve skupině D a E. V pěti skupinách z každé čtveřice soutěžících na páru, postupovali dva nejlepší do „step 2“.

Mezi postupující do STEP 2 bylinasazeni nejlepší hráči z kvalifikace a herní adrenalin řádně gradoval. Z každé trojice na páru opět postupovali dva hráči do finále. Podrobné výsledky ze step 1,2,3 naleznete v přílohách.

Do finálového STEP 3, se probojovalo 10 nejlepších hráčů a nechyběla zde řada zmiňovaných hráčů z Moravy. Zdálo se to nemožné, ale Lukášovi Jelínkovi před nosem opět „uletěla“ raketa“. Seděl v ní Ondra Trojek a prozpěvoval si něco o třístovce (jedna padla, ta druhá již ne) …

Ondra zahrál 300, poté 279 a o vítězi listopadového turnaje bylo rozhodnuto. Lukáš Jelínek se musel spokojit s druhou pozicí, třetí místo vybojoval Jan Tříska.

Ve vedlejších kategoriích byli dále oceněni:

- nejlepší junior, Adam Haxa (6. místo)

- nejlepší senior, Josef Colon (10. místo)

- nejlepší hráč kat. P165, Michal Šalkovič (15. místo)

- nejlepší žena, Jana Marešová (16. místo)

- Žebříček a průběžné hodnocení série naleznete v přílohách.

- Příští turnaj se hraje ve dnech 12. a 13. ledna 2024, volná místa v obsazovačce >> zde.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky step 1-2-3 – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb