Ondřej Surán vyhrává závěrečný turnaj i celou sérii

V neděli 22. srpna se v Scentru Benešov odehrál 4. turnaj Letního Scentrum cupu. Zahrát si celkem přišlo nebo přijelo 22 hráčů a hráček. Hrálo se na lehkém rekreačním modelu wall street 40 a v kvalifikaci byla nejlepší Marie Frýbotová. V samotném finále nestačila pouze na výborně hrajícího Ondru Surána, který ve druhé finálové hře hodil 280 bodů! Třetí místo putuje do Brna zásluhou Kolji Fufalka. Tito hráči si mezi sebe rozdělili vouchery v celkové hodnotě 1.500 kč do restaurantu Grosso v Scentru Benešov.

V celkovém pořadí vítězí Ondřej Surán, který závěrečným turnajem ( dvojnásobně bodovaným ) strhl vítězství na svou stranu. Na druhém místě stanula Marie Frýbortová, která byla vyhlášena nejlepší ženou série a třetí místo si vyházel Petr Zach starší. Tito hráči vyhráli, mimo jiné, hlavní ceny série v celkové hodnotě 3.000, vouchery na bowlingové zboží od společnosti Bowling.cz s.r.o. ve spolupráci s Scentrem Benešov.

Všem hráčům, kteří se letní minisérie zúčastnili, chci tímto poděkovat a těším se na Vás např. na nejbližším turnaji hraném v Benešově, tj. na 9. turnaji Bowling cz tour 2020/21. Hrát se bude na totožném mazání tj. wall street 40. Jen připomínám, že bowligová série ovlivněná Covidem 19 bude mít celkem 12 turnajů a do celkového hodnocení se bude počítat 7 nejlepších výsledků.

Foto č.1 ( turnaj ) zleva: Marie Frýbortová, Ondřej Surán a Mykola Fufalko.

Foto č.2 ( série ) zleva: Marie Frýbortová, Ondřej Surán a Petr Zach st.