Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Osm účastí, sedm výher - to je duo Janovský, Kolář

Ve středu 25.5. se na Zličíně odehrál v pořadí 12. BBO turnaj dvojic, který uzavřel sérii 2021/2022. Zúčastnilo se 18 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále, z prvního místa Filip Demuth s Lukášem Hurychem a z dvanáctého Danica a Pavel Kafkovi. Po třech semifinálových hrách čekalo šest lepších dvojic finále hrané také na tři hry, ke kterým se přičítá čtvrtá hra průměrová. V turnaji už posedmé v tomto ročníku zvítězili Michal Janovský s Honzou Kolářem ml., druhé místo obsadili Zdeněk Havlíček st. s Milanem Souškem a třetí Anička Bajgarová s Janou Janovskou. Dále se umístili Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem, filip Demuth s Lukášem Hurychem a Petra a Jára Maňáskovi. Za nejvyšší nához 243 byli oceněni Michal Janovský s Honzou Kolářem ml. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Konečné celoroční pořadí dvojic: Michal Janovský, Honza Kolář ml. (1. místo), Jirka Borovec, Pavel Diviš (2. místo), Albert Jarovský, Bob Ondráček (3. místo), Pavel Javůrek, Ivan Kober (4. místo).

Konečné celoroční pořadí jednotlivců: Michal Janovský, Honza Kolář (oba 1. místo), Pavel Diviš (2. místo), Jirka Borovec (3. místo), Olga Culková (nejlepší žena).

Výše zmínění budou oceněni na 1. turnaji nového ročníku BBO dvojic Zličín 16.6., slevy na startovném a piva získají také dvojice umístěné do 10. místa se splněnými 8 účastmi a také jednotlivci, kteří se zúčastnili všech 12 turnajů. Zde je OBSAZOVAČKA. Ještě předtím se s vámi na Zličíně rádi uvidíme 2.6. na BBO klasickém na dlouhém mazání a 7.6. na BBO NejKUFRY.cz devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí dvojic – ZDE

Konečné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb