Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ostrava patří Rosťovi Kalovi

Nejlepší 3 hráči turnaje

V neděli 20.3. pokračoval turnaj Czech Silesia BC v herně Bowling SKY Ostrava  druhým turnajem za účasti 47 hráčů. Na turnaj dorazili hráči  ze Slovenska , konkrétně z Bratislavy , dále  čtyři hráči z Polska, tři ze Zlína , jeden z Opavy a  hráči z větší či menší vzdálenosti okolo Ostravy nakloněni  bowlingovému sportu. Děkujeme hráčům ze Slovenska za účast a , že podnikli tak dalekou cestu a budeme rádi, když mezi nás opět zavítají. Ze Zlína přijeli také dva mladí začínající hráči, kteří slíbili , že přijedou i  příště , možná naši budoucí reprezentanti.

Kvalifikaci vyhrál tentokrát Filip Křížka, před Rosťou Kalou a Vláďou Mülerem.Ve finále byly k vidění opět pěkné výkony  a turnaj má velmi dobrou úroveň.Ve finiši byl opět nejlepší Rosťa Kala před jedním z nejlepších ostravských rovinářů Lubošem Madou a po nádherném nejlepším náhozu turnaje 254 bodů  třetí místo zaslouženě patří Pavlu Roudnému.

Nejlepší ženou turnaje se tentokrát stala Pavlína Maléřová hrající za Bowland Olomouc. Opět byla vyhlášena kategorie „B" , ve které 1.místo patří Jardovi Růžičkovi ze Zlína , druhé místo obsadil Franta Klus z Havířova a třetí Janoštík Jaroslav ze Zlína. Poslední vyhodnocenou kategorií byly hráčky s průměrem pod 150,  kde prvenství si odnáší Ponczová Dáša z Těrlicka, před Luckou Stašovou a Evou Stašovou z Orlové.

Děkujeme Všem za účast a těšíme se na setkání na dalším turnaji, který se uskuteční 17.4..Výsledky a další informace o turnaji naleznete na  www.bowlingczechsilesia.cz     -M.M.-

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb