Otakar Frýbort vítězem červnové Bowling cz tour

V neděli 26. června se v S-centru Benešov odehrál 6. turnaj Bowling cz tour 2022. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 hráčů a hráček a viděli jsme i některé nové tváře. Kvalifikaci ovládl Tomáš Rathouský. Po semifinále už byl v čele Otakar Frýbort a ve finále svou formu na nelehkém krátkém mazání Boardwalk potvrdil a zvítězil. Druhé místo vybojoval Tomáš Rathouský a třetím místem se zaskvěl Petr Eliáš. Nejlepší ženou byla na 6. místě Marie Frýbortová a nejlepším "béčkem" Václav Fiala, který obsadil místo páté. Nejvyšší turnajový nához (225) předvedl v semifinále nováček benešovských turnajů Nicolas Traistaru.

V celkovém pořadí je v čele Marie Frýbortová. Na druhé místo poskočil Otakar Frýbort a na třetí Jaroslav Bejšovec. Další pořadí v Top 6: David Ruml, Gustav Horník a Tomáš Rathouský. Nejlepší v kategorii "B" je i nadále Lenka Bejšovcová, druhý je Šimon Melcr a třetí David Kumšta.

Další turnaj ze série Bowling cz tour bude na pořadu dne až po prázdninách, ale kdo chce, nemusí čekat tak dlouho, jelikož o prázdninách se v S-centru Benešov hraje tradiční Letní S-centrum cup. Začínáme hned v neděli 3. července (OBSAZOVAČKA) na hauzíčku a hrajeme tradičně o poukazy do našeho restaurantu Grosso (700, 500 a 300 kč). Dále pak jsou pro první tři hráče v celkovém pořadí připraveny dárkové poukazy na bowlingové zboží v celkové hodnotě 3.000 kč a jako bonus máme nově losovanou cenu... Dárkový voucher na ubytování zdarma na 2 noci v S-centru Benešov. Losovat se bude ze všech startů této letní minisérie, která se skládá ze 4 turnajů, z nichž je závěrečný turnaj dvojnásobně bodovaný.

Foto č.1 zleva: Tomáš Rathouský, Otakar Frýbort a Petr Eliáš.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Václav Fiala.