Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Parádní Finále tišnovské LDL 2023

Xbowlingu Tišnov se v úterý 5. září 2023 uzavřela finálovým večerem prázdninová týmová soutěž nazvaná Letní Tišnovská Devítková liga. Šest kvalifikovaných týmů se přišlo poprat nejen o letního šampiona Tišnova, ale také o jedno místo, zaručující účast v Lize Mistrů, republikovém finále.

Spolufavoritů bylo několik a tak bylo jasné, že o vítězi rozhodne aktuální večerní forma a nezbytné bowlingové štěstí. A toho všeho nejvíce pobrali Létem prohřátí Homonauti (21 b.). Co na tom, že je v přímém souboji porazily Tři tety (20 b.) v krásném zápase 3:2, když zajíci se počítají po honu. A těchto „zajíců“ měli nakonec o jednoho více LP Homonati a mohou se opět těšit na republikové finále, které si již zahráli a vědí, co je čeká.

Tři tety tak v těžké konkurenci vybojovaly druhé místo a o vítězství se mohou poprat zase za rok. Výborného výsledku dosáhl také tým Bejlís (13 b.), když ze zbylých čtyř týmů pobral nejvíce bodů a do Rožné si odvezl krásné třetí místo. Na tým Hodný, zlý a ošklivý (10 b.) tak zbylo nepopulární čtvrté místo a tabulku uzavřeli na pátém místě Šviháci (6 b.) a na šestém pak Válečci (5 b.).

Hráči tohoto finálového večera se stali Jirka Borek (LPH) s průměrem 227,00 bodu a ziskem všech 5 bodů a Markéta Gabrhelová (Válečci) s průměrem 195,60 bodu. Nejvyšší nához 277 bodů pak zahrál Petr Šenk (LPH). Týmové statistiky ovládl šampion LP Homonati díky nejvyššímu náhozu 756 bodů a nejlepšímu večernímu průměru 657,80 bodu.

Tímto máme uzavřenou Letní Tišnovskou Devítkovou ligu. Finále, Liga Mistrů, se hraje v centru Xbowling Prosek Duo a termín je stanoven na neděli 17. září 2023 a my budeme LP Homonautům držet palce k co nejlepšímu výsledku. Díky všem za parádní bowlingové večery a brzy opět na viděnou.

Výsledky HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb