Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Parádní výkon Josefa Nováka v únorovém Senior Cupu

Ve čtvrtek 9. února 2023 se v Xbowlingu ValMez odehrál druhý turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Podle výsledků, ale platných, to skoro vypadá, že série se rozběhla naplno až tentokrát. Počet bodů lednového vítěze by nyní stačil „až“ na 6. místo, ale to nic nemění na hodnotě vítězství.

Po okamžité naplnění rundy 18 hráči jsme na jejich požádání otevřeli ještě tzv. „nultou“ runda pro 12 hráčů a ta se během pár dní ze dvou třetin naplnila. Do toho ještě 2 předehrávky a na konci turnaje jsme mohli klasifikovat krásný počet 27 hráčů. V 1. rundě, do které se zapojilo 10 hráčů, zahrála opravdu na výbornou Jana Irglová (1047 b.) a tento výsledek ji hned dal reálnou šanci na umístění v TOP šestce. A to minimálně.

Velmi dobře zahrál také Luba Matera (1040 b.) a v tuto chvíli to bylo průběžné druhé místo. Obhájce lednového vítězství Láďa Šmelcer (970 b.) de facto bez pár bodíků zopakoval svůj výkon z minulého turnaje a spokojená určitě mohla být také Jarka Matochová (961 b.). To byla aktuální pětka turnaje a úderem 17. hodiny a 30. minuty jsme mohli rozehrát 2. rundu, v které bylo 17 hráčů.

Hned od úvodní hry se do toho opřeli Pepa Novák, Iva Fojtíková a Tomáš Frydrych. Ono také nebylo na co čekat, pokud jste chtěli zaútočit na vítězství nebo alespoň na bednu. A nejen to. Ještě vysokou výkonost udržet. A nejvíc se to podařilo Pepovi Novákovi (1110 b.). Parádní výsledek, všech počítaných 5 her nad 200 a hráčský průměr 211,67 bodu zcela jednoznačně určil, kdo je jasným vítězem únorového Senior Cupu. Tomáš Frydrych (1045 b.) bojoval, hodně dlouho držel reálnou šanci na vítězství a do posledních hodů se ještě rval o druhé místo, ale nakonec mu na něj chyběly 2 bodíky a tak získal třetí místo. A tak je jasné, že výsledek Janči Irglové (1047 b.) z 1. rundy byl opravdu výborný a ve finále znamenal druhé místo a titul nejlepší ženy turnaje. Těsně pod piedestalem nejlepších skončil na čtvrtém místě Luba Matera (1040 b.), naše úspěšná seniorská reprezentantka Iva Fojtíková (1024 b.) brala páté místo a do TOP šestky se opět probojoval, tak jako v lednu, nováček naší série, Radim Hruškovský z Kopřivnice (982 b.). Takže tady máme dalšího výborného hráče do počtu aspirantů na šampiona seniorů, což je jen a jen dobře.

Po druhém turnaji vypadá pořadí série Senior Cup Tour ValMez následovně. První je Josef Novák (49 bodů) a v těsném závěsu následují druhý Láďa Šmelcer (47 bodů) a třetí Tomáš Frydrych (46 bodů). Samozřejmě, že ještě je hodně předčasné dělat nějaké závěry, ty můžeme dělat až tak o prázdninách, v polovině sezóny. Průběžné pořadí série je ZDE

A to by bylo z únorového turnaje Senior Cup Tour ValMez vše. K třetímu dílu se sejdeme za měsíc, ve čtvrtek 9. března 2023 a obsazovačka je již připravená. Případné předehrávky domlouvejte s obsluhou centra na tel. 608 300 319 (dle otevírací doby). Děkujeme všem za krásný bowlingový čtvrtek a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb