Pardubické „Prasobraní“ míří již do druhé poloviny….

Jiří Hindrák

Ve středu 1.8.2018 se odehrál šestý hrací den letního turnaje. Hrací runda byla plně obsazena a všech 18 hráčů se pustilo do kvalifikačních bojů. Před začátkem kvalifikace nás znepokojilo neomluvení dvou hráčů, kteří tak blokovali start v turnaji jiným. Vše ale dobře dopadlo a díky dvěma náhradníkům, kteří i přes nejistotu zda hrát budou, dorazili včas.

V tomto hracím dni bylo vidět mnoho kvalitních výsledků, především však nejvyšší nához dne 256, který patřil ostřílenému matadorovi Jiřímu Hindrákovi. Ten také tento hrací den po právu, se součtem 1288 b. (průměr 214,67b.), vyhrál a celkově se probojoval na průběžnou třetí pozici v tomto turnaji. Druhý skončil František Brokeš se součtem 1180 b. a třetí místo patřilo Ondrovi Mlynářovi, který stále hájí průběžnou první pozici v celkové kvalifikaci.

kategorii B byl nejlepší Josef Gruncl, který se v tomto hracím dni umístil na čtvrté příčce. Průběžně však  první místo kategorie B patří stále Radku Šteflovi. Zůstane mu i nadále?

To se dozvíme po další kvalifikační rundě, která proběhne v sobotu 11.8.2018 od 11 hodin - OBSAZOVAČKA. Všem zúčastněným děkujeme za účast.

PS: Hodnota prasete je nyní 3250,- Kč.