Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pardubickou 10 ovládl Adam Vondráček

V neděli se v Pardubicích odehrál formátem výjimečný turnaj kdy do rundy mohlo být puštěno pouze 10 hráčů a navíc všichni dostali handicap proti svému průměrovému turnajovému žebříčku, aby bylo pole vyrovnanější.

Na středně těžkém mazání v kvalifikaci všem jasně ukázal Jaroslav Turina, že není žádného handicapu třeba a se 1411 kvalifikaci s přehledem vyhrál. Současně poslední hrou stanovil nejlepší nához turnaje 279. Na druhém místě v kvalifikaci skončil nestárnoucí Zdeněk Havlíček st. a na třetím domácí František Tesař.

V semifinále, které se hrálo KO systémem na sebe narazilo pár velmi dobrých a i extraligových hráčů. Největším překvapením bylo vyřazení Jiřího Hindráka , který zůstal o 8 kuželek na ruce Jiřího Johna.

Ve finále nedal nikomu ze startovního pole šanci Adam Vondráček, který po hrách 234 a 246 jasně zvítězil. Na druhém místě se 189 a 222 skončil Jiří John a na třetím velmi nadějný junior z domácího oddílu Ondřej Prekop po hrách 183 a 224. Na čtvrtém skončil nejlepší starší senior Zdeněk Prokop a páté místo „zbylo“ na vítěze kvalifikace Jaroslava Turinu, který se ale může pyšnit nejlepším průměrem turnaje a to 224, 00 .

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb