Pavel Javůrek s Petrem Ivancivem vyhráli 8. BBO dvojice Zličín

1. - 3. místo

Ve čtvrtek se na Best bowlingu za účasti 42 hráčů odehrál 8. turnaj BBO dvojic Zličín. Z 21 dvojic postupovalo do semifinále 16, z prvního místa Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou (1227) a z šestnáctého Jakub Honzík s Vlastou Suchým (1104). Po třech semifinálových hrách se startovní pole zúžilo na polovinu a osmička lepších šla do finále. Tři hry, ke kterým se jako čtvrtá přičítá celkový průměr, nejlépe zvládli Petr Ivanciv s Pavlem Javůrkem a se součtem 866 v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili Petr Ondrejec s Martinem Russem (816) a třetí Marek Chovanec s Kájou Šípkem (744). Dále se umístili Jitka a Petr Weissovi, Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou, Michal Korecký s Janou Šípkovou, František Hejl se Zdeňkem Márou a Jakub Honzík s Vlastou Suchým. Za nejvyšší nához 262 byli oceněni Petr Ondrejec s Martinem Russem. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí dvojic po 8. turnaji (aktuálně je hodnoceno 62 dvojic a zde jsou čtyři průběžně nejlepší): Pavel Javůrek, Ivan Kober (202 b), Marek Chovanec, Kája Šípek (182 b), Jirka Hora, Petr Vácha (175 b), Zdeněk Mára, Bob Ondráček).

Celoroční pořadí jednotlivců po 8. turnaji (aktuálně je hodnoceno 86 jednotlivců a zde jsou tři průběžně nejlepší): Pavel Javůrek (216 b), Marek Chovanec (208 b), Ivan Kober (202 b).

Podmínkou pro ocenění v celoročním žebříčku dvojic i jednotlivců je účast na šesti bodovaných turnajích z devíti.

9. BBO turnaj dvojic, poslední bodovaný, se koná 5.9., zde je obsazovačka. V případě obsazenosti vámi vybrané rundy se napište jako náhradníci.