Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavel Javůrek vítězem 11. BBO Nejkufry devítky i půlky šťastné plechovky

1. - 3. místo

V úterý 8.6. se po téměř devítiměsíční pauze konal na Zličíně za účasti 40 hráčů 11. turnaj BBO Nejkufry.cz devítky. Kvalifikaci vyhrál Pavel Javůrek (801) a čtyřiadvacátým semifinalistou byl Bob Ondráček (627). Po dvou semifinálových hrách byla jasná dvanáctka finalistů, nejlepší žena turnaje Irena Straková své místo postoupila Pavlu Divišovi. Ve finále nenašel přemožitele Pavel Javůrek (548), druhý skončil Bob Ondráček (520) a třetí nejlepší junior Marek Navrátil ml. (507). Za třístovky byli oceněni Irena Straková, Pepa Bočan, Marek Navrátil a Michal Chrdle.

Štěstí při losování hlavní ceny měl tentokrát Michal Chrdle a do Teplic si odváží cestovní kufr. O šťastnou plechovku s 3800,- se rovným dílem podělili Pavel Javůrek a Ivan Kober za nához 278. Zde je fotogalerie.

Celoroční žebříček, do kterého se počítá 9 nejlepších výsledků z 13 bodovaných turnajů, aktuálně vede Albert Jarovský (612 b) před Irenou Strakovou (607 b) a Michalem Janovským (575 b). V desítce nejlepších ještě jsou Pepa Colon, Bob Ondráček, Tonda Matějka, Pepa Vlček, Pavel Kafka, Pavel Diviš a Jára Maňásek. Kompletní žebříček je v příloze.

Na Zličíně se na vás budeme těšit na 12. BBO Nejkufry.cz devítce 20.7. - OBSAZOVAČKA - nebo ještě předtím 16.6. na BBO dvojicích a 21.6. na BBO klasickém.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb