Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavel Trča a Aleš Procházka vyhrávají lednové POPO DVOJICE na Hluboké

Kvalifikaci sice ovládli těsně o jednu kuželku dvojice Tomáš Vacek a Jarda Vacek před Julií Rácovou a Václavem Rácem. Měli předehráno, ale Tomáš bojoval v Reykjavíku a proto do finále nenastoupili. Ve finále to přebrali Pavel TrčaAlešem Procházkou, kde Aleš zahrál skvělé hry s průměrem 223,5 a vydatně pomohl k prvnímu místu. Druhé místo tak získali Julie a Václav Rácovi a třetí místo Zbyněk Slach a Josef Krauskopf ml. ten hrál po delší pauze a moc hezky.

Nejvyšší nához hodil Tomáš Vacek 257 a Julie Rácová 191 s odměnou. Ruda Pouzar tento první turnaj označil za bonusový a proto byli určeny i finanční odměny od 1. do 8.místa v pořadí a dále do 18 místa ceny v podobě uzenin a špekáčků.

Celý turnaj byl opět díky  NUMISMATICE TŘEBOŇ Rudy Pouzarů hojně podporován kvalitní stravou formou bufetu jako na malé svatbě.

Nově se hrálo Amerikou a turnaj je řazen do kategorie "A". Další turnaj je již díky velkému zájmu rozdělen do dvou hracích dnů a počet týmu ve finále zvýšen na 12 párů hrát se budou čtyři hry. V poslední rundě je vyhrazeno místo pro páry z největší dojezdovou vzdáleností.

Děkujeme Rudovi Pouzarů za podporu a hráčům, že k nám jezdí na turnaje.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Přejeme všem, ať se daří. Vackovi Bowling Hluboká.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb