Pavlík Kusýn vítězí a ujímá se vedení v průběžném pořadí POT TOUR Jan MARIA

Pavlík Kusýn

Všichni hráči nastoupili v neděli 26.10. v Ostravě na start 6. turnaje POT  TOUR Jan MARIA střízliví, ustrojení  dle pravidel bowlingu a někteří i odpočatí.  Poprvé v dějinách POT TOURU se na dráhu postavilo 36 hráčů.  Dnešní hrací den uzavřel druhou třetinu právě probíhajícího ročníku. Pomalu přituhuje a začínají se zaplňovat první místa zajišťující účast ve finálovém turnaji.

Na otázku možné obhajoby posledních dvou vítězství Bohdana Hefnera, odpověděl poměrně brzy Pavel Kusýn starší, který nasadil laťku hodně vysoko. Podruhé letos přehodil 800 bodů v celkovém součtu. K tomu připojil i výsledky 204 a 214. Nakonec odolal tlakům pronásledovatelů. Vítezství  uhájil. Druhý Jirka Klusáček zaostal o 11 kuželek. Patří mu dnešní nejvyšší nához 241. Třetí místo s přehledem vybojovala Dana Klusáčková. Jako každý den i dnes byli vylosování šťastlivci, kteří si domů odnesli nějakou drobnost. Večer si vínkem zpříjemní Petr Varhaníček a Jarda Balarín. Ruda Fukala mladší bude svítit do všech stran. Opět mu los přisoudil světlo. Poukaz do Magnolie získala Jana Boučková.

Závěrem jedno vítězství, které sice nebylo odměněno cenou, ale možná o to cennější pro hráče bylo.

V poslední čtvrté hře předvedl Ondra Varhaníček krásnou hru korunovanou výsledkem 209.

Další turnaj hrajeme v neděli 16.11. Výsledky jsou k mání na www.bowlingkelimci.cz a na viděnou se těší bowlingoví  KELÍMCI.