Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavlovi Vackovi sedla obě mazání.

KVALIFIKACE na říjnové finále se hrála již v září na dlouhém mazání a účastnilo se jí 40 hráčů. Po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Josef Colon, Pavel Vacek, Zdeněk Havlíček.

FINÁLE se hrálo již ale na středním mazání, přesto zde opět figuruje jméno Pavel Vacek. Kvalifikací prošel s průměrem 208 a ve finále po výkonech 200, 259, 225 zahrál průměr dokonce 228. Sedla mu obě mazání a zaslouženě zvítězil, druhé místo vybojovala Irena Straková a třetí se umístil Jan Suchánek.

Ve vinařské TOP 7 se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Antonín Matějka, David Rain, Ondřej Kvasnička, Josef Colon což se promítlo do žebříčku celoročního pořadí. Výsledky turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: škrtá se a odečítá, počítá se sedm nejlepších umístění. Nově se posunul do čela žebříčku z třetí pozice David Rain (609b). Stanislav Nejezchleba s 607 body klesl na druhé místo, třetí v pořadí je s 606 body Josef Colon.

PS: Poslední finále dne 6.11. rozhodne o vítězi celoroční série. Šanci vybojovat prvé místo mají i hráči umístění v žebříčku na 10. a 11. místě.

Říjnová KVALIFIKACE na LISTOPADOVÉ finále rozehrána:
Ještě ve středu 9.10. 2019 se rozehrála kvalifikace na listopadové finále, kam postupuje 20 nejlepších. Čtyřiceti člennému startovnímu poli vévodí po čtyřech hrách Anna Petáková, na druhém místě kvalifikace je Milan Kopřiva, třetí v pořadí se umístila Gabriela Malcová.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Suchánek, Straková, Vacek)

2 – hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Rain, Kvasnička, Colon, Matějka)

Výsledky turnaje

Žebříček celoročního pořadí 

Nová kvalifikace (formát pdf, vel. 444 kB)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb