Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Bočan se konečně dočkal

 

V pražském centru Best Bowling Zličín proběhl 8. dubna sedmý turnaj ze série Devítkový měšec za účasti 21 hráčů.

V KVALIFIKACI zahrál nejlépe Ondra Michal. Začal třístovkou, poté následoval propad na 186 a zpět nahoru s 277. Měl na svém kontě 763 bodů a průměr 254 si přenášel jako jednu hru do finále. Druhý v pořadí Pavel Typolt zahrál také třístovku a na house mazání Bourbon street padala vysoká čísla, na postup bylo zapotřebí 619 bodů ze tří her.

V mazací pauze se trefoval „měšec“, který se začíná plnit po minulém vybrání Krystynou Janočkovou. Číslo 293 ale nikdo na svém kontě neměl.

Play-off SEMIFINÁLE bylo napínavé a některé vyřazovací zápasy byly velmi adrenalinové (podrobné výsledky play-off v přílohách).

Ve FINÁLE byla pestrá skladba kandidátů na vítězství, kterého se konečně dočkal Josef Bočan, který již několikrát vyhrál kvalifikaci do finále ale přes play-off nedošel. Nyní byl zde, zahrál 278, 250 a s připočítávanou průměrovou hrou měl 769 finálových bodů. Jen o dva body méně měl na svém kontě druhý Albert Jarovský a dalších jedenáct bodů méně měl třetí Jakub Šarišský. Do sedmičky oceněných se vtěsnali Ondra Michal, Josef Colon, petr Veselý, Pavel Typolt a ocenění pro nejlepší ženu si odnesla Irena Sopková.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: odehrál se sedmý turnaj a naposled se přičítalo, do plných. Chybělo pár hráčů z TOP 10 a došlo k pár změnám. V čele zůstal Josef Colon (458b), druhý Jakub Šarišský (457b), na třetí postoupil Albert Jarovský (429b) ale z desítky nejlepších nikdo nevypadl.

Příští turnaj se hraje 11. května, obsazovačka >> zde.

Výsledky kvalifikace a play-off – ZDE

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb