Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Colon byl jako hurikán

Do poslední prázdninové devítky vtrhnul Pepa Colon jako hurikán. Od samotné kvalifikace, kterou s přehledem vyhrál, pak dominoval i v semifinále a nakonec vše potvrdil skvělým finálovým náhozem 498 (264, 234). Jeho celodenní průměr 243 je opravdu úctyhodný a daleko před všemi ostatními.

Jediné co mu uteklo byl nejvyšší nához. Ten získal Tonda Matějka za absolutních 300, které ale bohužel pro něj hodil už v semifinále. Za to alespoň odnesl cenu - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařstvíHrabal.

Další dvě místa na bedně obsadily ženy. Stříbro vybojovala Janočková Krystýna s náhozem 430, a bronz minulá vítězka Semeráková Monika - 417.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční medaile a peněžní ceny se tentokrát díky nízkému počtu účastníků dle propozic neudělovaly.

Josef si tímto přesvědčivým vítězstvím upevnil vedoucí postavení na celoročním žebříčku a už jen těžko ho někdo bude ve zbývajícím čase moct dostihnout.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 22.9.2019. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz

StSem & DuKo

Výsledky

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb