Pepa Colon slaví letos první vítězství

Turnajová série Sprinter se přehoupla do své druhé půlky. Za účasti 42 hráčů se dne 24.11.2022 uskutečnil sedmý turnaj ze série Sprinter Cup 2022/2023. Sportovní mazací model Radium 1837, na kterém se bude hrát áčkový turnaj STORM Prague Cup, žádná velká čísla nepřinesl.

Své první letošní vítězství v sérii Sprinter vybojoval Josef Colon, po výkonech 192, 199, 237, 218 i díky nezapočítávané hře 164. Měl na svém kontě 862 bodů a náskok 30 bodů před druhým Václavem Rácem, třetí v pořadí s 817 body se umístil Jan Kolář.

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P190 se stal Bohumil Brázda, který se umístil na čtvrtém místě.

- Nejlepším juniorem byl vyhlášen Filip Jiránek (5. místo).

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P165 a nejlepší ženou turnaje se stala Julie Rácová (6. místo).

Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v přílohách.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Je odehráno sedm turnajů ze série, boje o TOP 10 a vítěze ve vedlejších kategoriích se vyrovnávají, přesto mají své favority. Žebříčku vévodí Václav Rác s 507 body. Druhá pozice a post nejlepšího juniora s 445 body náleží Filipu Jiránkovi, třetí místo a pozice nejlepšího seniora je v rukou Josefa Colona (430b). Nejlepší ženou v žebříčku je s 403 body Irena Straková (průběžné 4. místo), nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P165 Bohumil Brázda (průběžné 17. místo).

Příští turnaj Sprinter se hraje netradičně ve dvou hracích dnech a to 12. a 14. prosince, obsazovačka a volná místa >> zde.