Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Novák si ze soupeřů udělal trhací kalendář

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek pokračovaly naše soutěže v neděli 2. června 2024 populárním turnajem s názvem Jadranská devítka. Za krásné účasti 52 hráčů se hrál již šestý turnaj série a tak jsme přesně v polovině celoročního hodnocení roku 2024.

Již v květnové Jadranské desítce se ve výborné formě předvedl Pepa Novák, ale to byla jen generálka. Na plné pecky to rozbalil první červnovou neděli a zastavil se až v cíli na celkovém součtu 1623 bodů, což je parádní průměr 270,50 bodu. Toto je výsledek, na který se málokdy najde odpověď a přestože se jeho soupeři snažili sebevíc, nebylo jim to nic platné. Takže můžeme Pepínovi gratulovat k vítězství. Hned na dalších dvou místech opět hráli svou oblíbenou hru „Na honěnou“, stejně jako při Desítce, David Klein (1570 b.) a Radek Novák (1505 b.) a tentokrát se radoval z lepšího umístění David. Kdykoliv jindy by oba hráči za průměry přes 250 brali jasné vítězství, jenže tentokrát to stačilo „jen“ na druhé a třetí místo. A že byl připraven hodně padavý Bourbonek, to dosvědčují i čísla dalších hráčů v pořadí, čtvrtého Zdeňka Matěje (1426 b.), pátého Jardy Pazdery (1425 b.) i šestého Vladimíra Kutáče (1392 b.). S malinkým odstupem za TOP šestkou skončila na celkovém devátém místě Janča Orságová (1339 b.) a tento rovněž krásný výsledek ji zajistil titul nejlepší ženy turnaje.    

V celoroční sérii Jadranské devítky 2024 máme po 6. turnaji na prvním místě i nadále Radka Nováka (512 bodů) a na druhém místě pak Michala Kudelu (408 bodů). Změnu máme na místě třetím, kam se probojoval čerstvý vítěz Pepa Novák (337 bodů). Mezi ženami drží vedoucí pozici Agáta Valíčková (367 bodů) na velmi pěkném šestém místě.

A to je z šestého turnaje Jadranské devítky vše. Prázdninový sedmý díl je naplánovaný, POZOR, na úterý 2.7.2024 od 13 hodin a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za krásný turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš P.R.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb