Petr Horáček stanul poprvé na bedně

Dne 25.1.2018 začal na Kladně za účasti 28 hráčů již sedmý ročník devítkového turnaje. Dle loňské návštěvnosti se upravily pro rok 2018 propozice a v kvalifikaci se bojovalo o 20 postupových míst. Postupová hranice byla na 618 bodech a před losováním semifinálových dvojic proběhla soutěž „Padni kam padni“ Zde si jako své vyvolené pro odměny vybrala štěstěna Malce, Ondráčka a Ďaďa.

Přes následné vyřazovací DUO semifinále postoupila většina favoritů, přesto zde zůstali „viset“ dva hráči z loňské TOP 10 celoročního pořadí (Schönová, Manhart).

Ve finálové části rozhodovala o vítězi připočítávaná průměrová hra, která otočila běžný finálový součet. Zvítězil Petr Horáček se součtem 768 bodů před Janem Kolářem (767b) a třetí místo vybojoval Karel Vopička (742b). Petr Horáček se do turnaje přihlašoval na poslední chvíli jako jeden z posledních účastníků a nakonec „vypekl“ všechny favority. Na Kladně si připsal svůj první úspěch na bedně. Všichni tři nejlepší hráči z loňské série se umístili v lednové TOP 10.

- podrobné výsledky ZDE

- žebříček a body v celoročním pořadí ZDE

PS: Příští turnaj se hraje 22.2.2018, aktuální obsazovačka a volná místa zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Kolář, Horáček, Vopička)

2 – hráči umístění od 4. místa v lednové TOP 10 (zleva Malec, Sovová, Švec, Ďaďo, Ambrož, Kassas)

3 - výherci soutěže „Padni kam padni“, účastnické ceny od Vbowlingu si odnesli (zleva Malec, Ondráček a, Ďaďo)