Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Petr Pekár obhájil vítězství na Proseckém Senior Cupu

Předposlední letošní turnajové dostaveníčko „dříve narozených“ alias Prosecký Senior Cup se odehrál za komorní účasti 11 hráček a hráčů v neděli 20. listopadu. Věřme, že shoda okolností, ať už různých důvodů osobnězdravotněrodinopracovního rázu v kombinaci s termínovou kolizí jiných turnajů si svou daň vybrala naposledy a cestu na hernu si příště najde aspoň klasický počet účastníků.

Mezi těmi statečnými jedenácti příchozími, jimž je potřeba poděkovat i za prima a přátelský večer, kteří si odehráli klasické tři hry kvalifikace, se poté našel i šťastný majitel losovaného bonusové měšce, jenž je několikero turnajů po sobě vybírán pravidelně. V listopadu 220,- Kč připadlo za výkon 159 bodů Janu Ježkovi. Podle umístění v kvalifikaci si všichni poté odehráli dvě hry semifinálové a poté následovaly závěrečné dvě hry znovu od nuly a na součet finálové. Zde již si zúčastnění volili dráhy podle umístění a výkonů ze semifinále. Nejlepší mušku i formu předvedl na závěr Petr Pekár, který zahrál rovněž Nejvyšší výkon turnaje a to hodnoty krásných 268 bodů. Ve finále tak měl součet 461 bodů a tímto počinkem zvítězil a obhájil svůj triumf z turnaje měsíce předešlého. Na stupně nejúspěšnějších jej doprovodili stříbrný Jan Štulc i bronzový Miroslav Jiránek, hodnocená osmička čítala ještě Josefa Colona, Ladislava Jirků, Nejlepší ženu Krystýnu Janočkovou, Jaroslava Lacinu a Václava Koubu.

Závěrečný turnaj této série a tohoto roku je na programu v neděli 18. prosince, kam je již OBSAZOVAČKA otevřena a tím i možnost přihlásit se a v předvánočním shonu přijít odreagovat od úklidu, pečení cukroví a u většiny když ne vnoučat, tak aspoň dětí. Nebo manželek… Od Nového roku dojde k drobným úpravám v systému i bodování turnaje, jakož oceňování, vše bude včas oficiálně zveřejněno, ale účastnivší se se mají jistě na co těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb