Petr Sova ml. vítězí v závěrečné Budějcké devítce

1. - 3. místo - listopad

Bowling Campus přivítal v úterý 27.11.2018 ke svému závěrečnému jedenáctému dílu bowlingové série Budějcká devítka celkem 17 hráčů. Opět se nám potvrdilo pravidlo, že nejlepší hráči kvalifikace, tentokrát to byli MICHAL LASOVSKÝ (1083 b.), JITKA POSPÍŠILOVÁ (929 b.) a OTO KUNC (921 b.) ještě nemají celkově vyhráno. Finále je prostě jiná soutěž.

A tak tomu bylo i tentokrát. Finálové hry zvládl nejlépe PETR SOVA ml. (968 b.) a stává se tak vítězem listopadové Budějcké devítky. Druhé místo vybojoval ALEŠ PROCHÁZKA (958 b.) a na třetím místě skončil LIBOR STANĚK (948 b.). V turnaji padly dvě třístovky a jejími autory byli LIBOR STANĚKALEŠ PROCHÁZKA.

A jak nám dopadlo pořadí celoroční série? Celkovým vítězem se stává s velkým náskokem ERIK RÁBEK (278 b.), na druhém místě skončil VLASTIMIL BOBEK (192 b.) a listopadový medailista ALEŠ PROCHÁZKA (187 b.) se nakonec vyhoupl na třetí příčku. Nejlepší ženou série je pak MARTINA BISKUPOVÁ (162 b.).

Nakonec nám zbývá poděkovat všem zúčastněným hráčům za krásné bowlingové večery, přejeme příjemné a pohodové Vánoce a v těšíme se v roce 2019 na viděnou.