Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Petr Vrba se dočkal skleněné kuželky ze Žižkova

Na apríla a hned den po něm se odehrál další turnaj Žižkovské Devítky, na kterou dorazilo 34 hráčů a hrálo se opět o skleněnou kuželku. Přímý postup do finále se tento turnaj posunul dokonce až na osmého hráče po kvalifikaci a nakonec si ho vybojovali: Albert Jarovský, Josef Colon, David Dvořáček a Miloslav Jiránek. Ti nahradili hned čtyři hráče, kteří se postupu vzdali a byli to: Martin Russ, Josef Trojan, Martin Palas a Lukáš Obrusník, protože si chtěli zahrát semifinále na dvě nové hry.

Ze semifinále se podařilo, jako poslednímu postoupit se 389 body Tomáši Pelcovi, a díky tomu cena za první nepostupové místo skončila na kontě Pavla Javůrka. Ve finále se objevila pouze jediná žena a tak si ocenění odnesla Míla Suchánková, která skončila na 16. místě. První místo si nakonec i nejvyšší první finálovou hrou zajistil s 571 body Petr Vrba, který si konečně vybojoval skleněnou kuželku na Žižkově. Na druhé příčce po součtu 514 bodů skončil Martin Russ, který po minulé absenci díky hracímu dni Abl dohání co může. Na třetím místě se umístil přímý finalista Albert Jarovský se součtem 488 bodů. Nejvyšší nához 300 si hodil hned v kvalifikaci Lukáš Obrusník, kterého následovali: Albert Jarovský a Martin Palas. Nejvíce 15 parohů v ženách hodila Marie Kamenská. V kategorii mužů si 9 parohy shodně hodili Michal Toman a Oldřich Janiga.

Opět za měsíc se uvidíme v pondělí 6. května a hlavní hrací den je 7. května 2024 - OBSAZOVAČKA, což je den před svátkem a uvidíme, kolik tedy nakonec dorazí hráčů.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb