Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Petr Zach se dočkal a vyhrává svůj první letošní turnaj

V neděli 17. března se v benešovském S-centru odehrál 3. turnaj Ferdinand devítky 2024 za účasti 27 hráčů a hráček. V kvalifikaci nastínil své ambice a herní pohodu na nelehkém dlouhém mazání "mrtvého muže" Petr Zach st., který tak nakročil do semifinále z prvního místa. Do finále šel, však po úspěšném semifinále, z prvního místa "Drákula" Septimiu Claudiu Molnar, který si na excentr moc nevěřil a tak "sáhnul" po rovinářském způsobu házení s místní 10 librovou koulí.

Ve finále byl nejlepší Petr Zach st., který i navzdory Drákulovo "třístovce" dokázal zvítězit po náhozech 288 a 223 bodů! Na druhém místě skončil tedy nakonec Septimiu Claudiu Molnar (300 a 209) a třetí místo vybojoval Gustav Horník (217 a 280). Ve finále jsme zaznamenali dvě ženy, Marii Frýbortovou a Ivu Pauleovou. Lepší byla prvně jmenovaná a tak si odnesla ocenění za nejlepší ženu v podobě zlatavého moku. Cenu za nejvyšší nához turnaje s bonusovou "stovečkou" si odváží Drákula. Cenu pivní útěchy převzali za první nepostupující místa do semifinále, resp. finále Zdeněk Malý a František Spilka.

Losovaná cena, tzv. Měšec zůstal opět nevybrán a tak se v dubnu bude hrát mimo jiné o částku pohybující se okolo 3.400 kč!

V průběžném pořadí Ferdinand devítkové série zůstává na čele Drákula před Petrem Zachem a Jardou Butalem st. další pořadí v Top 6 je následující: 4. Milan Barnet, 5. Miroslav Krch a 6. David Ruml.

Příští turnaj Ferdinand devítky se uskuteční v neděli 14. dubna a hrát budeme na hauzíčku. Všem hráčům děkuji za účast a fajn zábavnou neděli!

Foto č.1 zleva: Septimiu Claudiu Molnar, Petr Zach st. a Gustav Horník (nejlepší tři hráči 3.turnaje).

Foto č.2: Septimiu Claudiu Molnar a Marie Frýbortová (nejvyšší nához a nejlepší žena).

Foto č.3: Zdeněk Malý (cena útěchy za první nepostupové místo do semifinále).

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb