Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po 1. kole suverénně vede ALLIN

Plzeňská skupina Ligy dvojic byla zahájena svým 1. kolem 27. března 2024. Skupina má jako obvykle 6 týmů, i když dnes se nemohli dostavit ZaZa, takže se hrálo v pěti + 1 hra na průměr. Tradičně týmy hrají ve složení dospělý + junior/dítě, případně junior/dítě + junior/dítě.

Dnešní výsledkovou tabulku suverénně ovládl ALLIN (Bártovi Šárka a Jaroslav). Za celý soutěžní večer ztratili pouhé 2 bodíky, a to v duelu s MAKO. Na jejich průměr téměř 376 dnes prostě nikdo neměl. Gratulujeme! Jedna prohra s nulou (právě s ALLIN) poslala Lucernu (Standa a Dan Nejezchlebovi) na 2. místo s 22 body. Třetí místo se 2 prohrami má TOJA (Honza Otec, Petra Otec Hanzlová), čtvrté se 3 prohrami MAKU (Jarda a Jakub Vaindlovi). Tabulku uzavírá  KUPA (Kuba a Pavel Richterovi), když budeme ignorovat dnes chybějící ZaZa.

V jednotlivcích kraloval Jarda Bárta (ALLIN) s průměrem přes 192. Za ním s průměrem přes 190 je mladý Jarda Vaindl (MAKU) a třetí Šárka Bártová. Ta je dnes i nejlepší ženou. Nejvyšší týmový výkon zahráli ALLIN (409 v utkání s MAKU), nejlepší hry jednotlivců mají Jarda Bárta (223) a Jarda Vaindl (216).

Na fotce vidíme dnes nejlepší tým ALLIN.

Detaily, podrobné výsledky, komentáře všech skupin Ligy dvojic k dispozici na webu Ligy dvojic.

Výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb