Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po nucených covidových odlukách se konečně dohrála Třinecká devítka 2020

Za krásného deštivého dne se na bowlingovém GaJa centru v Třinci sešlo 16 natěšených finalistů a 2 blázniví náhradníci, kteří doplnili volná místa na drahách. Dusno potrápilo hráče i dráhy, ale vše nakonec v dobré zvrátilo.

Finále se hrálo na 8 bodovaných her, po každé odehrané hře se náhozy seřadily a obodovaly. První nához získal 16 bodů, každý další získal o bod méně. Celkové pořadí určil součet všech získaných bodů.

Nejlépe se s tímto novým systémem ze začátku vypořádal Petr Bittala, bohužel sobotní senior cup ve ValMezu se na něm podepsal a ve druhé polovině finále ho hladce předběhl Richard Malenda (229,14), který jako jediný překonal hranici 100 bodů a se ziskem 112 bodů si zajistil první místo. Na druhé pozici skončil vyšťavený Petr Bittala (210) se ziskem 98 bodů. Bronzový pohár ukořistil s rozdílem pouhých 2 bodíků od bramboru Tomáš Kubát (200,88), který získal 81 bodů. Zmíněná brambora nakonec padla na Romana Milerského (201,88), který vytěžil 79 bodů. Na následující páté příčce se umístila nejlepší žena devítky Beata Valíčková (199,38) a TOP 6 uzavírá zahraniční hráč z polského Cieszyna Zygmund Kokurowski (194) se 74 body.

Děkujeme všem zúčastněným, nejen finálovým, hráčům po letech oprášené Třinecké devítky. Na druhý ročník Třinecké devítky, s novým hracím systémem, se můžete těšit v neděli 15. srpna 2021 opět s páteční předehrávkou.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb