Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po sobotní Desítce si David Klein servíroval v neděli na Jadranu také Devítku

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek byl náročný víkend na závěr měsíce. V sobotu Desítka a v neděli 28. ledna 2024 pro změnu Jadranská devítka. Účast byla jako vždy dokonalá a souboj na 6 her svedlo celkem 52 hráčů.

David Klein měl asi hodně velký vítězný absťák, protože víkend na Jadranu patřil pouze jemu a byl jako neřízená střela. Po vítězství v sobotní „10“ tentokrát nedal šanci absolutně nikomu. Zahrát 3 x 300, to se jen tak opravdu nevidí. Zastavil se až na součtu 1650 bodů (průměr 275,00 bodu) a náskok na druhého hráče 222 bodů. Co na to říct? Klobouček, Davide. No a my se můžeme podívat, jak vlastně dopadl celý turnaj, protože pana Kleina jsme vyřadili ze slušné společnosti. Druhé místo vybojoval František Klus (1428 b.), když svedl krásný souboj s třetím Zdeňkem Matějem (1406 b.). Oba pánové jako jediní (mimo toho vítězného blázna) zahráli přes 1400 bodů a pro Zdendu po sobotě znovu třetí místo. Takže oběma pánům patří samozřejmě také gratulace. Jako růže v trní si musela připadat čtvrtá Kačka Redzinová (1328 b.), nejlepší žena turnaje, když měla kolem sebe takovou „vybranou pánskou společnost“, protože pátým v pořadí byl Radek Novák (1310 b.). Ale všichni kluci mne, čili pisálka tohoto blábolu znají a vědí, jak to myslím. A aby to bylo kompletní, tak v TOP šestce měl zastoupení i senior a byl to Tonda Ulička (1306 b.).

Další turnaj Jadranské devítky je naplánovaný hned na tuto neděli 4.2.2024 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za parádní turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb