Poprvé ULICE na Zličíně, poprvé vítězí Martin Múčka

Turnajová série ULICE určená především pro amatérské a mírně pokročilé hráče s průměrovou výkonností do 170, byla z provozních a technických důvodů přesunuta z Kladna do Prahy, na Best Bowling. Ve čtvrtek 31. května se zde odehrál první, respektive pátý turnaj z původní série ULICE V-group. Systém turnaje nedoznal téměř žádných změn, ale série díky změně místa konání, změnila série a turnaj název na ULICE Best Bowling.

Hrálo se za účasti 25 hráčů a na Zličíně objevilo hned 6 nováčků v kombinaci se starými harcovníky. Chyběl však „černý kůn“ série Tomáš Liebich. Kvalifikaci vévodila trojice Paračka, Javůrek, Mazzaferro ale v startovním poli se a díky pozičním bodům šance na vítězství rýsovala neustále pro kohokoliv.

Nabídnuté situace se chopil Martin Múčka, který k 4 pozičním bodům z kvalifikace přidal dle umístění ve třech finálových hráč ještě 1 bod z prvé hry, 6 bodů z druhé hry a nakonec opět jen jeden bod z třetí hry. Zvítězil tak celkem suverénně s celkovým součtem 12-ti pozičních bodů, před druhým Andrejem Paračkou (21pb). Třetí místo vybojoval jeden z nováčků turnajové série Edita Mazzaferro (22pb). V TOP 7 se na 4 až 7. místě umístili: Javůrek, Ďaďo, Liebichová, Švec. Podrobné výsledky s pozičními body zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: již popáté se rozdávaly body do žebříčku celoročního pořadí. Z TOP 10 mimo prohozů pořadí žádné změny nenastaly. Nikdo nevypadl, nikdo nepřibyl. Pozici na prvém místě si upevnil Andrej „krasoň“ Paračka (358b), druhé bodově posílil Ondra Kvasnička (305b) ale na třetí místo se vyšvihl Martin Múčka. Žebříček celoročního pořadí zde.