Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Poprvé vítězí ten nejlepší, Jakub Šarišský

V pražském centru Best Bowling proběhl 9. února pátý turnaj Zličínský měšec. Turnaje se účastnilo 31 hráčů a v kvalifikaci se bojovalo se o 24 postupových míst.

V KVALIFIKACI zahrál jednu třístovku nováček turnajové série Petr Veselý, nejlépe však zahrála v kvalifikaci Irena Straková. Měla na svém kontě 759 bodů a průměr 253 si přenášela jako jednu hru do finále.

Play-off SEMIFINÁLE bylo tradičně rozmanité a mnohdy narazila kosa na kámen (podrobné výsledky play-off v příloze).

Ve FINÁLE rozjel svou spanilou jízdu nejlepší hráč průběžného pořadí Jakub Šarišský. Nejprve zahrál 246, přidal třístovku a bylo vymalováno. Druhý se umístil Josef Vlček a třetí místo vybojovala Ivana Bočanová. Do sedmičky oceněných se vtěsnali Petr Veselý, Irena Straková, Ondřej Kvasnička a Abdul Kassas.

PS: Příští turnaj se hraje 9.3. 2022 a bude se trefovat v měšci cca 3500 Kč, neb nyní číslo 241 na svém kontě neměl, aktuální obsazovačka a volná místa >> zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: Jakub Šarišský si upevnil svou pozici v čele a vede s 345b. Druhý v žebříčku zůstává Josef Colon, ztrácí ale již 31 bodů. Také na třetím místě zůstává stejné jméno, třetí s 304 body je Petr Brabec. Žebříček celoročního pořadí naleznete v příloze.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb