Jan Fleischmann vítězem Svijany Prague BC

Jan Fleischmann st. hrál v sobotu opravdu skvěle, v semifinále porážel své soupeře rozdílem třídy, jeho poslední hry v semifinále byly následující : 277 + 278 + 248. Ve finále pak přidal 203 a 222 a stal se tak vítězem třetího turnaje Svijany Prague BC. Celkem si na Žižkov našlo cestu 72 hráčů, kteří si za pohodové startovné dosytosti zahráli....

Hrálo se ve 4 kategoriích - hlavní kategorií byli hráči s průměrem nad 175, B-kategorie jsou hráči s průměrem mezi 155 a 175, Kategorie C patří ženám a poslední D kategorie jsou všichni hráči, kteří mají průměr pod 155.

Vítězkou mezi ženami se stala Pavla Černá, v B-kategorii dominoval František Kučírek, který skončil na celkovém 3.místě. V D kategorii se dařilo Zdeňkovi Sáčkovi, který z pozice náhradníka se dostal až do finále.

Celkovým vítězem se stal již zmiňovaný Jan Fleischmann st. druhý skončil Ladislav Švec.

Další turnaj série bude součástí velkého letního SUMMER CUPU - ten se hraje od začátku července až do konce srpna - je zde připraveno skvělé startovné, které začíná již na 200,- Kč za 6 her - což myslím je skvělá cena - takže místo tréningu si přijďte zahrát turnaj - to se Vám vyplatí.

Obsazovačka na SUMMER CUP - ZDE

Výsledky turnaje ZDE

Na Xbowlingu Žižkov se hraje letošní třetí turnaj SVIJANY PRAGUE BC. Ve čtvrtek se do kvalifikace zapojilo více jak 20 dalších hráčů. Na prvního v pořadí Vladimíra Mervu se nikdo nepřiblížil a tak jeho průměr 208 je zatím nepřekonán. Ve čtvrtek byl nejlepší Tomáš Kroutil, který zahrál 1226 (průměr 202) a s tímto výsledkem se usadil na 2.místě, třetí je pak Václav Kouba. ......

Volná místa ještě jsou - dokonce i v sobotních rundách, takže pokud máte zájem přijďte si zahrát.

Výsledky po čtvrtečních rundách ZDE

publikováno 20.5.2015

Třetí letošní turnaj série SVIJANY Prague BC, který hostí Xbowling Žižkov startuje kvalifikacemi již ve středu 20.května. Volná místa si můžete vybrat ještě v mnoha rundách. Kvalifikace se hraje na 6 her a startovné začíná již od 300,- Kč. Vítěz každé rundy obdrží tekutou cenu ze Svijan a mazací model bude místní střední lehký (houzový) model, takže se dají čekat pěkná čísla.