Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Postupovali se štěstím a nakonec je z toho druhé Ferdinand vítězství!

V neděli 27. listopadu se v S-centru Benešov odehrál 11. turnaj Ferdinand dvojic 2022. Hrálo se na středním mazání Main street za účasti 14 dvojic. Kvalifikaci i následné semifinále vyhráli Jaroslav Butal st. s Františkem Spilkou a ve finále obsadili třetí příčku. Druhé místo vybojovali domácí David Ruml s Gustavem Horníkem. A kdopak nám to v Benešově zvítězil? V kvalifikaci a v semifinále vždy postoupili doslova s udřenýma ušima a nakonec všem vypálili rybník. Marie a Otakar Frýbortovi prokázali svou zkušenost a vyhrávají 11. turnaj!

Nejvyšší nához turnaje: 232 bodů a autoři pánové Butal / Spilka. Měšec zůstal nevybrán, jelikož vylosované číslo se neshodovalo s žádným dosaženým náhozem, tak se příště bude losovat o cca. 2.400 kč. Sladkou cenu útěchy za 14. místo a první nepostupové místo do finále převzali nebo převezmou manželé Dana a Jan Paroubkovi a dámy Milena Bejčková s Alenou Chaloupkovou.

V průběžném pořadí dvojic vedou i nadále Dalibor Polívka s Františkem Čermákem, kteří se překvapivě brzy loučili v 11. turnaji již po kvalifikaci. Na místě druhém jsou Marie a Otakar Frýbortovi a třetí Jarda Butal st. s Frantou Spilkou. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Gustav Horník / David Ruml, 5. Milan Barnet / Jaroslav Bejšovec a 6. Septimiu Claudiu Molnar / Miroslav Krch. V jednotlivcích (hráči a hráčky, kteří hráli ve dvojici i s jiným hráčem než stálým) je na prvním místě Dalibor Polívka, druhý je David Kumšta a třetí prozatím Septimiu Claudiu Molnar.

Závěrečný 12. turnaj série se odehraje 18. prosince a bude se současně hrát jako tradiční předvánoční turnaj Voukoule s dvojnásobnými body do celkového pořadí Ferdinand dvojic 2022. Po finále proběhne slavnostní vyhlášení a předávání cen celkového pořadí. Pro hráče bude připravena večeře zdarma. Závěrem děkuji všem hráčům a hráčkám za účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Gustav Horník, Marie a Otakar Frýbortovi, František Spilka a Jaroslav Butal st.

Foto č.2: Jaroslav Butal st. a František Spilka.

Foto č.3: Milena Bejčková a Alena Chaloupková.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb