Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pozvánka na technické školení ETBF

 

V pondělí 31.10.2022 a úterý 01.11.2022 proběhne v Bowlandu Olomouc pod vedením Mariose Nicolaidese certifikované technické školení ETBF (ETBF Technical Certification Clinic), které je určeno pro všechny technické delegáty, členy STK, rozhodčí, organizátory bowlingových turnajů a lig, ale také pro majitele a  obsluhu center, prostě pro  všechny kteří chtějí získat detailní znalosti o drahách, kuželkách, mazáních…

Hlavním cílem je naučit absolventy připravit na centru efektivní herní prostředí. Certifikační program zahrnuje kontrolu a přípravu turnajového prostředí (dráhy, pindecky atd.), přípravu mazacích modelů,  jejich aplikaci a údržbu, turnajové postupy a všechny další přípravy technického prostředí pro sportovní bowling.

Program školení je dvoudenní, první den dopoledne od 8:30 do 10:00 teoretická část, poté praktická výuka na drahách do cca 18:00, druhý den pokračuje od rána praktickou výukou na drahách a končí odpoledne shrnutím celé kliniky a předáním certifikátů ETBF absolventům školení.

Celé školení hradí asociace v rámci zlepšení a sjednocení sportovních podmínek na současných centrech, včetně zajištění překladu. Školení je také součástí pokračující program osvěty sportovního bowlingu a snaha rozšířit sportovní bowling v České republice i do dalších center.

Obsazovačka je otevřena ZDE, prosíme o včasné nahlášení. Můžeme také zajistit levné ubytování na noc z 31.10 na 1.11 pro participanty kurzu. Prosím v případě potřeby pište na stk@czechbowling.cz.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb