Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special

O víkendu největších jarních svátků proběhne na herně Xbowlingu Prosek Duo vůbec historicky první vícedenní turnaj pod příznačným názvem Velikonoční Xbowling Iron Special. Přesněji tedy od pátku do neděle 7. až 9. dubna, s vyvrcholením semifinálovými i finálovými hrami o nedělním odpoledni. 

Turnaj je zařazen do sportovní kategorie A. Jedná se o pilotní turnaj tohoto formátu a hrát se bude na sportovním mazacím modelu dle přiloženého grafu. Hraje se šest her kvalifikace americkým způsobem, z nichž ta nejméně úspěšná se škrtá. Ze zbylých pěti se udělá průměr a ten si jako úvodní hru odnášejí postupující do semifinále. V něm každý odehraje tři hry a postupující do finále poté hry čtyři.

Z každého kvalifikačního dne má nejlepší hráč pořadí zajištěný přímý postup do finále a jako čtvrtý, kdo nemusí do semifinále, je nejlepší celkového pořadí kvalifikace, nepostupující jako vítěz dne.

Po celý turnaj jsou připočítávány pomocné handicapy dle zařazení i výkonnostní a oceňováni budou nejlepší nejen celkového pořadí, ale i vedlejších kategorií. Vítězi získají kromě mnoha jiných i finanční ceny a taktéž proběhne slosování ze všech zúčastnivších se, kde lákadlem jsou jednou z cen excentrická bowlingová koule či poukaz na 2000,- kč. Vítěz turnaje poté i za přispění ProShopu Macek a Numismatiky Třeboň získá mimo jiných ocenění i finanční výhru v hodnotě 1400,- Kč.

Podrobné propozice k turnaji jsou k vyzvednutí v tištěné podobě přímo na herně, či je lze najít na stránkách Xbowlingu Prosek Duo a to na odkazu ZDE. Obsazovačka je taktéž otevřena a přihlásit se můžete ZDE.

Propozice turnaje v PDF – ZDE

Mazací model – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb