Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pražská série Baker CZ skončila, má dva vítěze

Třetí turnaj v Praze na Zličíně završil roční pražskou sérii. Odehrály se zde 3 turnaje, z nichž vzešly hned dvě dvojice vítězně.

Základem ovšem bylo postoupit z kvalifikací do finále. To zvládly bez problému Standa Nejezchleba s Petrem Havrilcem i Irča Straková s Ingrid Liebichovou. Před nimi sice byli lepší Vláďa Pitaš s Pavelm Šimůnkem, ale to v tuto chvíli nehrálo žádnou roli. Tyto 3 v kvalifikaci nejlepší dvojice do finále doprovodili Milan Soušek v nové dvojici s Lubošem Slezákem a Dana Soukupová s Danem Nejezchlebem. Smůlu nepostupujících měly zbylé 2 dvojice. Ovšem pozor, pro obě dvojice Magda Dvořáková, Pavel Voborný a Filip Mlynář, Michael Zahrádka byl dnešek z hlediska ročního žebříčku důležitý jak pro turnaj v Pardubicích, tak zejména v ročním žebříčku bez ohledu na cetra.

Dnešní konečné pořadí: 1. místo Petr Havrilec, Stanislav Nejezchleba, 2. místo Irena Straková, Ingrid Liebichová, 3. místo Vladimír Pitaš, Pavel Šimůnek. Gratulujeme! Nejvyšší dnešní hra byla 252 od autorek Inka s Irčou. Všichni převzali své ceny.

Konečné roční zličínské pořadí: 1. místo Ingrid Liebichová, Irena Straková a Petr Havrilce, Stanislav Nejezchleba (oba 128 bodů), 3. místo Mykola Fufalko, Ondřej Surán. Nához zličínské série: nezapomenutelných 300 Tomáše Liebicha s Lukášem Jelínkem, stalo se přesně před 3 měsíci 30.07.2022. A protože Lukáš dnes nebyl (skvělý úspěch v Olomouci!!!), cenu přebral Tomáš samotný, ale na fotku jsme ten památný snímek "přimontovali"...

Všechny hry 240+ byly zapsány do databáze rekordních her systémem baker.

Detailní výsledky, všechny fotky, komentáře, historii najdete na turnajových stránkách. Poslední turnaj v Pardubicích s místním finále se hraje 12.11.22 a poslední turnaj v Brně s vyhodnocením ročního místního i republikového finále bude 17.12.22 na Kaštance.

Díky všem co si na Zličíně Bakera někdy zahráli, gratulujeme všem v roce 2022 oceněným!

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb