Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Předehrávka rozhodla a vítězi prosincových Valašských dvojic

Valašské dvojice zakončily kalendářní rok 2020 svým turnajem v neděli 6. prosince. V podivuhodném a ne příliš šťastném roce jsme z 12 plánovaných turnajů odehráli pouze 9, a kdo ví, co nás všechny čeká dál. Ale buďme optimisté a věřme, že bude líp.

Po dvouměsíční pouze jsme se tak mohli sejít a jak bylo vidět, společné setkání nám všem moc chybělo. Již v pátek si přijeli zahrát předehrávku dvě dvojice, a jak se nakonec ukázalo, byl to klíčový moment celého turnaje. Velký boj svedla nově složená dvojice Iva FojtíkováDavid Klein s opravdovými železnými muži, Láďou Krusberským a Láďou Filipem, kteří od srpna 2018 nevynechali jediný turnaj. Tedy pokud jsme Valašské dvojice uspořádali. Nakonec se v čele tabulky usadili Iva s Davidem (1184 b.) a Láďové (1148 b.) v tu chvíli byli logicky druzí.

Do nedělní 1. rundy se přihlásily pouze dvě dvojice a tady pravidelně hrávají Bobina Korytářová se Zdeňou Labajem (1077 b.), zahráli celkem pěkně, ovšem na vedoucí dvojice to nestačilo a zařadili se za ně na třetí místo. Bratři David a Mojmír Klanicovi (820 b.) si přišli především potrénovat. Ne vždy to prostě jde podle našich představ.

Do 2. rundy nastoupily velmi zajímavě složené dvojice a čekali jsme, jak si v tomto specifickém turnaji povedou. No na rovinu, žádná hitparáda se nekonala. Milan & Milan Krčmovi (1099 b.) už v minulosti zahráli lépe, ale i tak jim tento výkon přiřadil průběžné 3. místo. Neprosadili se Nela a Radek Capilovi (1032 b.), Mira StaněkTomem Helešicem (981 b.) ani Žaneta PořízkováOndrou Tojkem (895 b.). Dáša a Michal Kapustovi (636 b.) bojovali, ale také jim to nějak nadvakrát nepadalo.

Zbývala závěrečné 3. runda a té se zúčastnilo také 5 dvojic. Tradiční účastníci Jana a Marek Irglovi a Maruška HermanováRadkem Šoborou prokázali sehranost a bojovali až do konce o bednu. A někteří z 2. rundy toho neměli ještě dost a pokračovali. Ale ani Tomᚎandou (1076 b.) a ani MiraOndrou (906 b.) žádnou výsledkovou díru do světa neudělali. A to samé se dá říci o posledních vítězích Nelči CapilovéLojzíkem Horákem (935 b.), kteří nedokázali zopakovat říjnový výkon. Zrak se tak upřel na týmový souboj Fabulandu. Nakonec o pouhých 5 bodů byli lepší Maruška s Radkem (1118 b.) a bylo z toho pěkné třetí místo. Janča s Markem (1113 b.) brali nakonec čtvrté místo.

Předehrávka tedy rozhodla, že vítězi prosincových Valašských dvojic se stali Iva FojtíkováDavidem Kleinem, druhé místo vybojovali Láďové Krusberský s Filipem, třetí místo získali Maruška HermanováRadkem Šoborou a TOP šestku doplnili JančaMarek Irglovi, Mildové Krčmovi a Bobina Korytářová se Zdendou Labajem.

Po prosincovém turnaji i nadále vévodí celkovém pořadí Mira Staněk a Tom Blaha (171 b.), v těsném závěsu jsou druzí Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (169 b.) a ve hře o celkové vítězství je také třetí dvojice, Bobina Korytářová a Zdeňa Labaj (166 b.). Prosincový turnaj z důvodu aktuální covidové situace byl brán jako běžný turnaj. Kompletní dosavadní výsledky a pořadí v sérii si můžete prostudovat, když kliknete ZDE. Závěrečný a rozhodující MASTERS, v kterém se bude hrát o dvojnásobný počet bodů, jsme naplánovali na neděli 3. ledna 2021. Obsazovačka je v tuto chvíli již otevřená. Věřme, že nám to situace dovolí.

Děkujeme všem zúčastněným za parádní bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba již tuto sobotu 12.12.2020 při turnaji Senior Cup Tour ValMez nebo v neděli 13.12.2020, kdy se hraje Valašská devítka s měšcem.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb