Předseda Notaxa ukázal spoluhráčům, jak se bojuje o vítězství

Ve středu 12. dubna se hrálo čtvrté finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v březnu a účastnilo se jí 50 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Straková, Wasserrab, Hřebík a a posledním postupujícím z kvalifikace do dubnového finále byl na 24. místě Pavel Vacek s průměrem 194,00.

Irena Straková si udržela velmi dobrou formu i ve finále a vybojovala druhé místo. Předběhl ji ale předseda Notaxa Jaromír Malec, který chtěl ukázat spoluhráčům, že umí také zabojovat o mety nejvyšší. Třetí místo vybojoval další „Notaxák“, Ladislav Švec.

- Čtvrté místo vybojoval Vratislav Kulhánek, který byl vyhlášen nejlepším seniorem turnaje.

- Nejlepším juniorem turnaje a nejlépe umístěným hráček kategorie 165 se stal Tomáš Liebich.

- Výsledky turnaje ZDE

CELOROČNÍ POŘADÍ:
Žebříčku celoročního pořadí v boji o tři bowlingové koule vévodí Jan Kolář (257b) před Irenou Strakovou (242b) a Ladislavem Švecem. Nejlépe hodnoceným hráčem za TOP 3 v kategorii do 165 je Jan Suchánek, nejlepším hráčem kategorie 190 je Anna Petáková. V TOP ještě jsou Vratislav Kulhánek, Vítězslav Květenský, Miloš Jirsa, Hana Kolářová a Jan Korynta. Žebříček s rozpisem bodů je níže v příloze. Žebříček celoročního pořadí ZDE

KVALIFIKACE NA KVĚTNOVÉ FINÁLE:
Ještě ve středu 12.4.2017 se rozehrála kvalifikace na květnové finále. Průběžnému pořadí v kvalifikačním poli vévodí Pavel Čermák před Jaromírem Malcem a Habtegabrielem Teamem. Konečné výsledky z této kvalifikace ZDE