Premiérové vítězství Honzy Žáka v Bowling cz tour

V neděli 3. března se odehrál 3. turnaj Bowling cz tour 2024. Do herny benešovského S-centra si našlo celkem 36 hráčů a hráček. Premiérově se hrálo na dlouhém mazacím modelu s názvem "dead man's curve".

Kvalifikaci vyhrává Lukáš Kolman, semifinále Petr Zach st., ale finále zvládá nejlépe Jan Žák, který tak ovládá svůj první turnaj Tour. Na druhém místě se umístil Petr Zach st. a třetí místo vybojoval Jiří Homolka.

Čtvrté místo obsadila nejlepší žena 3. turnaje Marie Frýbortová, která si tak udržela průběžné první místo v sérii. Na druhém místě je prozatím Šimon Melcr a třetí Milan Barnet. V Top 6 jsou na dalších pozicích následující hráči: 4. David Ruml, 5. Jaroslav Bejšovec a 6. Petr Zach st. Nejlepším hráčem kategorie "B" je Jan Žák před Jiřím Homolkou a Janou Kocmanovou.

Děkuji za pěknou účast a pohodovou neděli Vám všem!

Foto č.1 zleva: Petr Zach st., Jan Žák a Jiří Homolka.

Foto č.2: Lukáš Kolman, Marie Frýbortová a Šimon Melcr.