Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Premiérové vítězství Miroslava Krcha na devítce Ferdinand!

V neděli 14. května se v Benešově odehrál 5. turnaj Ferdinand devítky. Do bowlingové herny S-centra si našlo cestu celkem 29 hráčů a hráček. Hrálo se na středním mazání Main street o délce 41 stop.

Kvalifikaci vyhrává Šimon Melcr, po semifinále byl v čele Jarda Butal st. Pivní cenu útěchy za první nepostupové místo do semifinále a finále převzali František Spilka a Tomáš Rathouský. Za celý turnaj jsme zaznamenali celkem tři perfektní devítkové hry 300. První "třístovka" padla v kvalifikaci a byla oceněna 15° pivem Ferdinand, autorem byl Petr Bartoň.

Nejlepší ženou turnaje byla Marie Frýbortová, která byla jako jediná žena ve finále a obsadila 9. místo. Ten kdo chtěl být tentokrát na bedně, musel hodit ve dvou hrách celkem 500 a více bodů. Třetí místo obsadil Jaroslav Butal st., který měl našlápnuto i na vítezství, ale ve druhé hře v 10 framu byly kuželky proti. Druhé místo vybojoval Vláďa Volčko, který za celý turnaj hodil dokonce 2x 300! Z vítězství se radoval nejvíce hlasitý hráč Miroslav Krch z Tábora, finálový součet 511 bodů! Měšec zůstal nevybrán a tak se příště bude losovat o částku okolo 1.800 kč!

Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast, blahopřeji oceněným k předvedeným výkonům a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou v S-centru Benešov.

Foto č.1 zleva: Vladimír Volčko, Miroslav Krch a Jaroslav Butal st.

Foto č.2: Marie Frýbortová.

Foto č.3: Petr Bartoň.

Foto č.4: František Spilka a Tomáš Rathouský.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb