Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Premiérové vítězství zaznamenala Julie Rácová

Když jsou děti úspěšné jako rodiče, tak jedno z přísloví říká, „Jaká matka, taká Katka“ nebo „Jaký otec, takový syn“. Ani jedno ale nepasuje, tak přichází další a to je univerzální „Jablko nepadá daleko od stromu...

Proč? Protože …

Posledním turnajem v roce 2022 pokračovala série Sprinter Cup. Osmý turnaj se hrál ve dnech 12. a 14. prosince za účasti 45 hráčů. Hrálo se na mazacím modelu Chichen Itza, který přinesl nejedno překvapení. Juniorka Julie Rácová po výkonech 175, 201, 184, 203 vítězí na prosincovém turnaji, tatínek Václav skončil až čtvrtý. Druhé místo na pomyslné bedně vybojoval Josef Colon, třetí se umístil Ondra Trojek.

-Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P190 se stala Irena Straková (5. místo).

Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v přílohách.

PS: Od ledna bude partnerem turnajové série Sprinter firma POPO. Losovala se tak tři čísla (6,21,29) a volné starty na spřízněné turnaje. Dle umístění a pořadí na prosincovém Sprinterovi tak mají start zdarma na lednovém Prague Bowling POPO Cup - Ondra Kvasnička, Jana Marešová a volný start na lednovém turnaji Sprinter POPO Cup - Jan Korynta.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Je odehráno již osm turnajů ze série, boje o TOP 10 a vítěze ve vedlejších kategoriích se pěkně presují. Žebříčku vévodí Václav Rác s 586 body, na druhou se vyhoup s 516 body Josef Colon, třetí je Irena Straková s 479 body. Post nejlepšího juniora s 475 body hájí Filip Jiránek, nejlépe hodnoceným hráčem výkonnostní kategorie P165 Julie Rácová s 383 body.

Příští turnaj Sprinter se hraje 25. ledna, obsazovačka a volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb