Přijel z Brna do Benešova a vyhrál. Kdo? Ondřej Surán !

V neděli 26. července jsme v Benešově odehráli 6. turnaj Ferdinand devítky. Do bowlingové herny Scentra nakonec zavítalo 23 hráčů a hráček. Kvalifikaci vyhrává Jaroslav Butal st. z Tábora. V "měšci" bylo vylosováno číslo 126, ale to v kvalifikaci nehodil opravdu nikdo a tak se příště bude hrát o 7.000 kč! Od semifinále byl v čele už jen Ondřej Surán, který přicestoval až z dalekého Brna, vyhrává tak svou první Ferdinand devítku. Na druhém místě se umístil vedoucí muž průběžného pořadí Ferdinand devítkové série 2020, Luboš Kunt st. Bronz bere David Ruml. První tři hráči si mezi sebou rozdělili prize money v celkové výši 1.000 kč a tradiční pivo od Pivovaru Ferdinand. Nejlepší ženu turnaje vyhrává Marie Frýbortová, která obsadila 7.místo. Další pivo Ferdinand získal Ondřej Surán za nejvyšší nához 300, který dokázal hodit hned 3x! Cenu útěchy Ferdinand převzala Eva Bartůšková, která po kvalifikaci uzavírala startovní pole. V celkovém pořadí vede i nadále Luboš Kunt st. před Marií Frýbortovou a Milanem Barnetem. Další pořadí v Top 6 je následující: Jaroslav Bejšovec, Dalibor Polívka a Tomáš Rathouský. Příští turnaj Ferdinand devítky je na programu v neděli 23.srpna. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a budu se na Vás těšit někdy příště na viděnou.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Ondřej Surán a Luboš Kunt st.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Ondřej Surán.

Foto č.3: Eva Bartůšková.