Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Prosecká Letní Devítková liga skupinou Z odstartována

 

V neděli 26. června odstartovala na Xbowlingu Prosek Duo skupinou Z letošní odnož Letní devítkové ligy, když druhá polovina skupin má své teritorium na herně Žižkovské. V opravdu letním počasí dorazilo všech šest účastnivších se družstev a tak vše proběhlo, jak mělo.

Nejlépe se s podmínkami popasovali i připravili zejména týmy Summer LULUMIRO a Devět dole. Druzí jmenovaní dokonce do závěrečného vzájemného duelu večera neztratili ani bod a byť v přímé konfrontaci prohráli 2:3, vedou s celkovými 22 body před svými pokořiteli, jimž náleží bodů 20. Ostatnímu vyrovnanému kvartetu lehce odskočili Lion Team s 11 body, High Five se prsí 8 body a po sedmi mají shodně Jantaři i RollEX.

Byli jsme svědky i jedné čisté devítkové hry, tedy hodnoty 300 bodů, jejímž pachatelem byl z týmu korunních princů Jaromír Makovec a je prozatím i hráčem Nejlepším s průměrem 260 bodů. Skoro bratři v triku Devět dole Václav JanečekJanem Kaňkou jsou hráči Nejužitečnějšími, když při zisku 5 bodů jako jediní nepoznali hořkost porážky. Nejlepší ženou jest Jana Lišková (RollEX) díky průměru 180, 60 bodů.

Druhý hrací den čeká na hráčky i hráče znovu v neděli a to 10. července.

Výsledky 1. HD - ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb