Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Prosecká Xbowling Desítka oslazená koblihami a čistou hrou 300

 

V neděli 13. února se na Xbowlingu Prosek Duo odehrál v pořadí druhý turnaj série Prosecké Xbowling Desítky. Turnaj je zařazen do kategorie B, dráhy se mažou před oběma kvalifikacemi i finále a je hrán americkým způsobem s klasickým počítáním, čemuž stále více zúčastněných přichází na chuť a po přehršli devítkových turnajů je i kvitován.

Tentokráte 23 hráček a hráčů odehrálo v kvalifikaci 4 hry na součet na předem zvoleném páru drah, když panu Fialovi navzdory (ne)přítomný Covid několika dalším v cestě do herny zabránil. Nejlepších šestnáctka poté postoupila do následného finále a podle pořadí si vybrala dráhy. Po ukončené kvalifikaci se navíc losuje bonus tohoto turnaje a sice finanční prémie, když ze startovného každého hráče se odkládá 50,- Kč a výsledná cifra se dělí v poměru 50%, 30% a 20% pro šťastné vylosované. 1200,- Kč si tak tentokráte rozdělili s 240,- Kč Bohumil Brázda, 360,- Kč Štěpán Blaška a rovných 600,- Kč bohužel nepostupující Tomáš Dajč.

Králem kvalifikace se stal Josef Colon, který zahrál součet 919 bodů, ba co víc, druhou hrou dokázal zahrát dokonce čistou hru 300, za což mu blahopřejeme. Posledním, komu se do finálového rozuzlení turnaje podařilo dostat, byl Bohumil Brázda s 691 body včetně pomocného handicupu, oproti tomu bohužel tím nejvíce smutným a prvním nepostupujícím se stal Karel Samek, jemuž 673 bodů již nestačilo.

Ve finále jsme byli svědky dalších mnoha výborných výkonů, lehce úsměvným faktem je bodová shoda jmenovců Jana a Michala Benešových, když při rovnocenném součtu 614 bodů ze třech her o bronzovém stupínku pro Honzu rozhodl pouze vyšší jednotlivý nához. Na místě stříbrném skončil Lukáš Gurgul součtem 649 bodů a únorovým králem se po zásluze stal Petr Ondrejec díky 682 bodům. Honorovanou osmičku nejlepších ještě doplňují Jakub Marek, Marek Navrátil, Štěpán Blaška a Václav Kouba. Lenka Blažková se poté stala Nejlepší ženou turnaje a neb odešla ještě před samotným dekorováním, cena jí bude předána při nejbližší návštěvě či na turnaji následném.

Další turnaj je znovu v neděli a opět 13., tentokrát března (OBSAZOVAČKA), kam jsou všichni srdečně zváni a obsazovačka je již otevřena. Závěrem ještě děkujeme Michalu Benešovi za sympatický sponzorský dar v podobě zákusků z jeho pekárny, čímž si mnoho hráčů osladilo hru i večer.

Výsledky turnaje – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb