Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Prosecký Senior Cup v květnovém vedru patřil Antonínu Platošovi

Poslední neděle v měsíci na Xbowlingu Prosek Duo patří již tradičně turnaji Prosecký Senior Cup. Tentokráte bohužel s prozatím nejnižší účastí a sice 17 hráček a hráčů. Všichni zúčastnění si proto zahráli nejen 3 hry kvalifikační, ale dvě semifinálové, kde jsme díky počtu startujících ustoupili od tradičního Play Off vyřazovacího systému a do finále postoupilo podle pořadí právě nejlepších šestnáct ze semifinále. Jinými slovy, pouze jeden jediný hráč zde pouť turnajem zakončil a tím smutným byl Martin Hampl.

Pro semifinále byli hráčky a hráči rozřazeni podle umístění, pro finálové dvě hry už si své dráhy podle pořadí vybírali. Nežli k tomu došlo, losoval se bonusový měšec tohoto turnaje, kam se ze startu každého odkládá 20,- Kč a po minulém měsíci, kdy si obsah odnesla tentokráte nepřítomná Naďa Elstnerová, byl na hodnotě 340,- Kč. Vylosovaným číslem bylo mezi nejnižším výkonem z kvalifikace 93 bodů a naopak nejvyšším 254 bodů 119 bodů, avšak tohoto výkonu nikdo nedosáhl, takže se tato částka převádí do turnaje příštího a hrát se bude již zase o něco více. Finále, hrané znovu na dvě hry od nuly včetně pomocných handicupů, odstartovalo vícero borců od podlahy, aby pak nakonec nejvíce umu i přes méně bodů navíc (u Miroslava Nýče žádného) přineslo bronzový stupínek Mirkovi se součtem 424 bodů. Pozice stříbrná patří jeho oddílovému kolegovi Petru Pekárovi díky 430 bodům a po zásluze vítězí ten, co si přišel jen zatrénovat na ABL, Antonín Platoš díky 438 bodům. Do hodnocené osmičky se vešli sestupně ještě Josef Colon, Jana Plešingerová, Václav Kouba, Krystyna Janočková a Jaromír Makovec. Nejlepší ženou jest celkově pátá Janička Plešingerová, autory Nejvyššího výkonu svorně ještě z kvalifikace jsou díky 254 bodům oba spoluhráči ze Zelené síly, Petr PekárMiroslavem Nýčem a tak i oni se bratrsky o ceny podělili.

Další červnový turnaj je až 3. července (OBSAZOVAČKA) v obvyklých časech, díky Mistrovství ABL jednotlivců Prahy & Středních Čech a poté i Mistrovství ABL jednotlivců i družstev Celorepublikových.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb