Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

První Ferdinand zůstává doma!

V neděli 22. ledna nám úvodním turnajem odstartovala Ferdinand devítková série 2023. Turnaje se zúčastnilo 36 hráčů a hráček. Hrálo se na středním mazacím modelu, lehkém wall streetu. Kvalifikaci vyhrává Petr Zach st, který v předehrávce dokázal naházet devítkovou perfect game 300, za kterou obdržel 15° pivo Ferdinand.

Do semifinále postupovalo 24 hráčů a prvním nepostupujícím byl tentokrát Jan Paroubek. Prvním nepostupujícím do finále byl jeho oddílový kolega z Bulldog Teamu, Petr Bartoň. Oba si domů odváží 10° pivo Ferdinand. Finále si zahrálo 12 nejlepších hráčů po 2 semifinálovým hrách, ke kterým se přičítal průměr z kvalifikace. Losoval se Měšec a vylosované číslo 137 měli v kvalifikaci hned dva hráči, přítomný Šimon Melcr a nepřítomný Luboš Kunt st., každý z nich vyhrál 1.650 kč. Gratulujeme!

Do finále šel z prvního místa Milan Barnet, který nakonec obsadil nepopulární čtvrté místo. Třetí místo vybojoval Petr Eliáš. S druhým místem se musel spokojit i přes v první finálové hře předvedenou perfect game 300, Jaroslav Butal st. Z vítězství se nakonec radoval domácí hráč David Ruml, který ve finále předvedl dvě vyrovnané hry (264 a 268).

Nejlepší tři hráči obdrželi finanční odměnu a pivo Ferdinand (10°, 11° a 12°). Nejlepší ženou byla vyhlášena na pátém místě hrající Iva Pauleová, která si doma může pochutnat na polotmavém 13° pivu Ferdinand.

Děkuji všem hráčům za pěknou účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Butal st., David Ruml a Petr Eliáš.

Foto č.2: Petr Zach st. a Iva Pauleová.

Foto č.3: Šimon Melcr.

Foto č.4: Petr Bartoň.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb