Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​První Senior Open 2020 ovládla Dana Hanušová

Stejně jako v loňském ročníku otevíráme letošní sérii vítězstvím Dany Hanušové.

Na začátku turnaje ale startovnímu poli vévodili muži , kvalifikaci vyhrál Vladimír Pitaš před „juniory“ bez seniorského handicapu , Pavlem Skalickým a René Bejdlem.

Celkově padala vysoká čísla a hned 7 hráčů mělo v kvalifikaci průměr přes 220 a také padl nejvyšší nához 279, jehož autorem byl Vladimír Pitaš.

V KO semifinále si všichni nasazení , tedy z lepší poloviny tabulky poradili s těmi ze spodní části a některé výkony stály opravdu za to . Vladimír Pitaš dal 224 a 257 a Dana Hanušová 235 a 247. Nejvíce vyrovnaný byl souboj mezi Danuší Krejčovou a Oldou Smékalem, který podlehl jen o 1 kuželku 383:382. Ale smutný nebyl, jako šťastný poražený také do finále postoupil.

Ze semifinálových čísel se dalo usuzovat, že o 1. příčku si to rozdají Vladimír Pitaš a Dana Hanušová a možná může někdo překvapit. Vlado 233, Dana 211 a na překvapení se chystali Zdeněk Havlíček 214 a Josef Bešík 201. Druhá hra ale vše otočila, Dana Hanušová ještě přidala na 245 a zaslouženě si odnesla vítězství.

Vladimír Pitaš neudržel celodenní výkonnost a ve druhé hře 160 po několika nedohozech ho odsoudilo k místu mimo medaile.

Vyrovnanými výkony se ale na ní dostali ti starší senioři, na druhé místo vystoupal Zdeněk Havlíček, který o kuželku porazil třetího Josefa Bešíka.

Další turnaj série se odehraje v neděli 8.3..

Výsledky, tisk

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb