Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

První SENIOR OPEN v roce 2022 ovládl Petr Tomášek

Zcela nový hrací systém, kdy všichni hráči hrají od začátku, až do konce, se zdál náročný, ale v reálu to tak nebylo. Hráči odehráli všech 10 her a jen na málokom byl znát úbytek sil.

kvalifikaci hrané na 4 hry byl nejlepší Jiří Hindrák s čistým průměrem 228,75 těsně následovaný Stanislavem Dohnálkem a Drahomírem Koukalem. Dokonce 11 hráčů na příznivém mazání mělo průměr přes 200 a Drahomír Koukal dal 265.

V dalším kole nastoupilo všech 30 hráčů v KO soubojích na součet 3 vítězných her a v některých dvojicích se schylovalo k překvapení. Třeba Jiří Hindrák měl po dvou hrách skoro vyrovnanou bilanci s Renatou Hanouskovou, ale třetí hru dal 278 a nebylo co řešit. Nejvyrovnanější dvojicí byla nakonec dvojice Antonín Osička a Zdeněk Prokop, kdy o vítězství Zdeňka Prokopa rozhodlo 14 kuželek, i když Antonín Osička skvěle finišoval. Poražení z těchto soubojů hráli o vítězství v divizi B a vítězové v elitnější divizi A o vítězství v turnaji. 

Velmi vyrovnaná bitva o vítězství se vedla v obou divizích. V divizi B nakonec zvítězil Miroslav Šilar o 10 kuželek před Lenkou Germanovou a dalších 8 před Věrou Krejchovou. V divizi A bojovalo o vítězství 5 hráčů, ale nakonec o 10 kuželek zvítězil s čistým průměrem 223,33 Petr Tomášek. Těsně za ním skončil Jiří Hindrák a třetí místo vybojoval Petr Florík. Nejvyšší nához mužů a turnaje bylo 289 Františka Tesaře, z žen byla nejlepší s 219 Lenka Germanová. A celkově nejlepší ženou turnaje se stala Marie Horáková.

Další díl této nové série se odehraje v Pardubicích 20.2.2022 a přihlásit se můžete ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb