Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

První tři místa obsadili hráči ABL týmu Stará garda

V neděli 8. ledna se v Chomutově odehrál 3. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland.  Zúčastnilo se 30 hráčů a 20 postupovalo do semifinále, z prvního místa Vojta Plánička, z šestnáctého po odstoupení Jirky Borovce Abdul Kassas a z Desperada Vláďa Pecháček, David Mata, Pavel Piskač a Vláďa Horňák. Po třech semifinálových hrách čekaly desítku lepších tři hry finálové. V turnaji zvítězil Jirka Stulík před svými ABL spoluhráči Dášou Stulíkovou a Honzou Jelínkem. Dále se umístili Kája Růžička, Vojta Plánička, Jirka Květoň, Pavel Piskač, Roman Fisek, Abdul Kassas a Vláďa Horňák. V kategorii žen zvítězila Dáša Stulíková před Zdenkou Pláničkovou a Katkou Šponerovou a nejlepšími seniory byli Jirka Stulík, Dáša Stulíková a Vojta Plánička. Padlo 5 třístovek: Vojta Plánička, Áda Klepáček, Kája Růžička, Dáša Stulíková, Honza Jelínek. Zde je fotogalerie a  BBO video.

roční pořadí po 3. turnaji: Honza Jelínek (291 b), Dáša Stulíková (278 b), Vojta Plánička (267 b), Jirka Stulík (263 b), Ríša Enders a Jirka Květoň (oba 258 b), Kája Růžička (256 b), Zdenka Pláničková (249 b), Roman Fisek (248 b), Vláďa Horňák (245 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, Pavlu Divišovi a nejkufry.cz za partnerství a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen 5.2. na 4. BBO NejKUFRY devítce - obsazovačka, ale také 22.1. na BBO tour a 25.1. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb